Viskis Spice Tree Padidinti

Viskis Spice Tree 0.7 L

Nauja prekė

Škotiškas salyklinis viskis

Smulkiau

57,00€ su PVM

Charakteristikos

Savybės46 % alk.
Tūris0.7 L
Kilmės šalisŠkotija

Apie prekę

THE SPICE TREE / „PRIESKONIŲ MEDIS“ Blended Malt Scotch Whisky / Škotiškas salyklinis maišytas viskis Nors šio viskio istorija yra pakankamai jauna, tačiau savo „spalvomis“ gali aplenkti ne vieną šimtametes istorijas turintį viskį. Pirmasis bandymas 2005 metais padaryti novatorišką The Spice Tree viskį buvo sustabdytas „Škotiško Viskio Asociacijos“ (Scotch Whisky Association-SWA). Naujojo viskio gamyboje buvo naudojamos statinės kuriose dalis amerikeitiško ažuolo statinės šulų buvo pakeisti aukščiausios kokybės naujais prancūziško ąžuolo šulais supontuotais su statinės pertvaromis. Nors viskis subrendęs novatoriškose statinėse buvo puikus, tačiau tokios statinės neatitiko škotiško viskio tradicijų ir The Spice Tree gamyba buvo sustabdyta. Per sekančius trejus metus Compass Box nenuleido rankų ir naudodami įvairaus skrudinimo prančūziško ąžuolo statines, sukūrė naują brandinimo metodą, kuris davė panašų, jei ne dar puikesnį rezultatą už ankstesnį bandymą. Prie naujojo brandinimo SWA nesugebėjo prikibti, todėl 2009 metų rugsėjį buvo atnaujintas The Spice Tree leidimas.

Aromatas: Aromatingas. Aromatas prisotintas džiovintų žolelių, prieskonių, vanilės ir ąžuolo kvapais. Taip pat juntamos burbono ir pipirų aromato natos.

Skonis: Gausus ir turtingas. Imbieriniai sausainiai, irisai, vaistažolės, vanilė ir pipirai - tik keletas skonių kuriais pasižymi šis prieskoningas viskis.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Viskis Spice Tree 0.7 L

Viskis Spice Tree 0.7 L

Škotiškas salyklinis viskis

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: